Surf Hotel

Enjoy Your Stay

Barista

Περίληψη

Το ξενοδοχείο Surf Hotel στην Βασιλική, Λευκάδας ζητά να προσλάβει Barista για εποχική απασχόληση για το pool bar του ξενοδοχείου από τον Μαΐο έως Οκτώβριο 2024.

Αρμοδιότητες

  • Λήψη και εκτέλεση παραγγελιών και σερβίρισμα σνακ και ποτών στον χώρο ευθύνης του μπάρ
  • Επικοινωνία με τους σερβιτόρους για την οργάνωση και εξυπηρέτηση παραγγελιών
  • Αλληλεπίδραση με τους πελάτες με ευγενική και εξυπηρετική διάθεση και δημιουργία ξεχωριστής εμπειρίας
  • Καταγραφή των ελλείψεων κάβας και αποθήκης και επικοινωνία με προμηθευτές για παραγγελίες
  • Προτάσεις και συμβουλές για αλλαγές στον κατάλογο ροφημάτων & ποτών
  • Διατήρηση ταμείου και διαχείρηση λογαριασμών με υπευθυνότητα
  • Διατήρηση μπαρ και χώρου ευθύνης καθαρών ανα πάσα στιγμή
  • Τακτικός καθαρισμός και συντήρηση εξοπλισμού
  • Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα