Surf Hotel

Enjoy Your Stay

Σερβιτόρα/ος

Περίληψη

Το ξενοδοχείο Surf Hotel ζητά να προσλάβει σερβιτόρα/ο για εποχική απασχόληση, η/ο οποία/ος θα είναι υπεύθυνος για παροχή άριστου σέρβις στο εστιατόριο και μπάρ του ξενοδοχείου από τον Μαΐο έως Οκτώβριο 2024.

Αρμοδιότητες

  • Παροχή άριστου σέρβις με επίκεντρο τον πελάτη
  • Προετοιμασία μπουφέ πρωινού & υποστήριξη σε προσωπικό κουζίνας
  • Σερβίρισμα φαγητών και ποτών
  • Διατήρηση χώρων εστίασης καθαρών και οργανωμένων
  • Καλωσόρισμα πελατών και άριστη διαχείρηση αιτημάτων και παραπόνων
  • Διατήρηση καλής προσωπικής υγειινής και εμφάνισης